۰۹۳۳۸۳۲۳۷۶۷
سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

درباره ما

هوم ۲۳ در ابتدا با هدف ایجاد کسب و کار املاک و سپس برای ارئه اطلاعات دقیق ملکی اعم از ساخت و ساز،خرید و فروش ، رهن و اجاره کلیه انواع ملک بصورت تخصصی و حرفه ای برای مشتریان عزیز راه اندازی گردید .

هوم 23

 

 

با توجه به استفاده های بسیار بالای مردمی از فضای مجازی ، به جهت دسترسی بهتر و آسانتر مشتریان با مقوله خرید و فروش ملک در کل کشور ، با فراهم کردن همچین بستری ، توانستیم تا حدود بسیار زیادی راه را برای تعاملی بهتر فی مابین سازنده،مشاور و مشتریان هموار کنیم .

زمینه ی فعالیت هوم ۲۳ در کل کشور  میباشد و هر شخص در هر کجای کشور عزیزمان ایران میتواند ملک خود را به ثبت برساند و پس از بررسی کارشناسان سیترال وب تایید و در لیست اخرین املاک قرار بگیرد .

هوم ۲۳ دارای امکانات کم نظیر ، همانند فیلتر جستجو پیشرفته ، ارسال ملک با جزئیات ریز بریز و به سلیقه ایران پسند ، کدنویسی بسیار تمیز بدون حتی یک خط کد اضافی ، سئو بسیار عالی جهت کاهش حجم تصاویر بطور خودکار و درج متا تگ های تصویر از روی عنوان ملک ، امکان ساخت لینک با فیلتر دلخواه و درج آن در هر کجای از سایت و یا ارسال ان به دیگران ، کنترل پنل بی نظیر اختصاصی کاربر و مشاور و موارد دیگر … میباشد .

یک اپلیکیشن اندروید با امکان جستجو ملک ، درج ملک ، ویرایش اطلاعات کاربری ، نمایش اخرین املاک تایید شده در سایت بزودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

 

با تشکر از همکاری شما